Grįžo šelmis gastrolierius

Nu kąąąą, velniai. Pasiilgot? 😜

Šitą įrašą kaupiaus suregzti nuo kokio liepos mėnesio, bet žinote, ta didelė gyvenimo skuba… Yep, prokrastinacija nutinka ir geriausiems. Bet kadangi čia švietėjiškas blog’as, tai pasiimkime visi klasikinikę gyvenimišką pamoką:

Ką gali padaryti tuoj, nepasilik daryti rytoj. Nu ar kažkaip ten panašiai.

Tiesą pasakius, prokrastinacija šiuo atveju įsimetė ne todėl, kad neturiu ką pasakyti, bet būtent todėl, kad turiu pasakyti tiek daug ir nežinau nuo ko pradėti.

Na, ta klasikinė situacija, kai neskaitytų emailų situacija ant tiek bloga, kad tiesiog paleidi visą kontrolę ir sakai „ai, skaitysiu nuo naujausių, o jei kas nors rašė kažką tikrai svarbaus, nu tai pakartos dar kartą“.

Kąąąą, čia aš tik vienas toks?? 😃

Bet kokiu atveju – prieš užmėtant mane akmenimis, palaukite. Mano labai šališka nuomone, turiu objektyvių priežasčių šiam šešių nulių tylos ramadanui.

Kas naujo ir nuo ko pradedame?

Na, jei šešinuliai būtų J.K. Rowling ir gyvenimo įvykius vadinčiau pagal Hario Poterio knygas, tai gautųsi kažkas tokio:

 • šešinuliai dirba darbus kur šilta
 • šešinuliai ir šalia esantis sovietinis priešas
 • šešinuliai ir bedarbio pašalpa
 • šešinuliai ir šeimos jungtuvės
 • šešinuliai su kuprine aplink pasaulį
 • šešinuliai traukia rankinį ant VWCE (spoiler: laikinai, nepanikuokite 😃)
 • šešinuliai ir pirmas kartas organizuojant laidotuves
 • šešinuliai (galimas) virsmas į kapitalistą

Na ir čia tiesiog iš galvos ne chronologiškai paminint atskiro highlight’o vertus įvykius. Kol kas kodiniais pavadinimais, bet, jei įdomu, turbūt apie kiekvieną galėčiau ir po atskirą įrašą parašyti.

Dar kiek buvo darbų, atostogų, komandiruočių, sėkmių, nelaimių ir kitų reikaliukų. Turbūt #NiekamNeįdomūsFaktai, bet šiemet turėjau 28 skrydžius.

Kaip? Neįsivaizduoju ir aš, žinokite. Bet praėjau savo kalendorių ir išties suskaičiavau tiek daug.

Tokie va tie metai, kai jau bijočiau varyt kažkur Kalėdoms, idant nepatapčiau kokios kitos jurisdikcijos mokesčių rezidentu.😃

Na gerai, gal ir skamba kaip flex’as, sutinku. Bet išties pasakoju tik tam, kad išloščiau bent kiek jūsų empatijos už šitą begėdišką dingimą iš virtualaus eterio. Gyvenimo skuba tikrai buvo didesnė nei įprastai. Tikiuos laikinai, bet… gal čia tiesiog normali suaugusio žmogaus gyvenimo eksponentė? 👀

Aišku, akmenimis mane galite užmėtyti ir už tuos 28 skrydžius per metus. Girdėjote apie flygskam? Tai švediškas žodis nusakantis gėdą skrendant ir šitaip taškant CO2, nes ką gi žmonės pagalvos – kad man planeta nerūpi? Čia jau toks truputį #KažkamĮdomusFaktas gavosi.

Juk sakiau – šešinuliai tai gyvenimiškos edukacijos portalas.

O tai koks šio įrašo tikslas?

Daug pilstymo iš tuščio į kiaurą, bet jokios naudos, sakote?

Na, pirmiausia, tai norėjau pranešti, kad aš gyvas ir sveikas. Ačiū už susirūpinimą ir šitiek asmeninių žinučių. Skaitytojas, kuris sakė, kad per vėlines uždegė žvakutę už šešis nulius – labai ačiū, bet tučtuojau prašome užpūsti. 🕯️

Grįžtu su pasižadėjimu sau, kad rašysiu reguliariai. Ne nuo pirmadienio, ne nuo naujų metų. Tiesiog va nuo šiandien – sėdau parašiau, ir taip darysiu dažniau. Be didelio apsikrovimo ir milžiniškų long-read’inių įrašų. Turiu istoriją – tiesiai ją ir papostinsiu. Tinka taip?

Antra, prieš rašant, šiaip nesu tikras ar čia liko dar skaitančių, nes gal paskutinis išvykdamas jau serverio laidą ištraukė iš rozetės? 🔌

Google analytics nusprogęs, blog’o plug’inai apgriuvę. Nuoširdžiai sakau, neturiu nė menkiausio supratimo kiek žmonių perskaitys šį įrašą ir aš jis iš viso pasi’post’ins.

Tad su ta gaida ir noriu užklausti – auuuu, ar yra čia dar likusių? 🔊

Jei yra, tai nuo ko pradedam šio šelmio keliauninko pasakojimus?

81 Replies to “Grįžo šelmis gastrolierius”

  1. mano investicinis planas leidžia per daug nenerimauti. Tiesa, vis kaupiu ir ruošiuosi investuoti dar kažkiek tūkstančių, kad (jei ką) šeima būtų paruošta tai sumautai dienai X. Bet investicijos tai, man atrodo, gana saugios, kai viskas tarptautiniuose brokeriuose ir globaliuose finansiniuose vienetuose.

 1. Yo yo yo, senai lauktas irasas 🙂 Pradedam nuo pirmos knygos, nors labai domina vwce situacija 😀

 2. Laukiam visų knygų premjeros! Labai nudžiugino naujas įrašas – ilgai lauktas.

 3. Gyvi, skaitom, o analytics pluginas ir pas mane neatnaujintas, nes „nu šiandien nėra laiko“.
  Kaip sakoma – „krastinacijoje“ tapau visiškas PRO 😉

 4. Ar tik nebus taip, kad 28 skrydziu kaina suede VWCE kasmenesines investicijas? :))

 5. Kadangi dalis skaitančių, manau, dar ir atkartoja 6-nulių investavimo pavyzdį, manau būtų naudinga sužinoti dėl „šešinuliai traukia rankinį ant VWCE (spoiler: laikinai, nepanikuokite)“.

 6. Siūlau pradėti nuo VWCE. Kas verčia abejoti, kokias alterantyvas turi vietoje VWCE.
  P.S. parašydamas čia susidėlioji ir sau mintis, pliusus ir minusus. Ir kitiem aišku, ačiū už tai.

  1. Yesss, sir! Galiu tik patvirtinti, kad rašymas naudingas ir man, nes, kaip sakei – padeda susidėlioti mintis ir prioritetus. Gaunasi tokia saviedukacija.

 7. Valdisko sektoriaus sukis:
  Jeigu gali padaryti rytoj, nedaryk tuoj. Gal isvis nereiks daryti

 8. Pagaliau, labai pasiilgom naujų postų! Ačiū, kad grįžai į eterį! 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.