šeši nuliai blogas apie asmeninius finansus

Apie

Labas, mielas skaitytojau.

Taip, tu patekai į dar vieną blogą apie finansus. Atsiprašau.

Tačiau, tuo ir žavus tas mūsų internetas – jame turinį gali kurti kiekvienas.

Tema

Jei reiktų pakišti visas temas po terminu, tai, be abejo, būtų asmeniniai finansai. Bet jeigu priduočiau pranešimą spaudai žiniasklaidai, blogo clickbait’inė tema būtų „Kaip tapti milijonieriumi?

Tikslas

Sieksiu, kad mano Net Worth taptų 1,000,000 Eur. Ir tą kelionę dokumentuosiu šiame blog’e.

Žmonių galvose milijonas visuomet buvo tas mistinis, sunkiai pasiekiamas bei šiek tiek nekenčiamas skaičius. Tai gražus, apvalus skaičius, kuris buvo n metų transliuojamas per televiziją kaip vaistas nuo visų bėdų. Atsimenu, milijonas litų kaip pagrindinis TELELOTO prizas būdavo tik kelis kartus per metus ir tuomet visa Lietuva nuščiūvusi laukdavo – kas gi taps tuo sekančiu, paprastu liaudies žmogumi, priimtu į išsvajotajį miljonierių klubą?

Dabar, manau, milijonas jau išteisintas ir įvyko šiokia tokia devalvacija. Šis skaičius, nors vis dar ambicingas kalbant apie ‘Net Worth’ Lietuvoje, nebėra toks nepasiekiamas. Tad iš to ir pavadinimas.

Tik priešingai nuo televizijos šou, tas tikrai neįvyks per vieną naktį. Procesas bus lėtas ir nuobodus. Fejerverkų nelaukite. Plačiau aprašiau šiame įraše.

Manau rašysiu apie…

Savo investicinį portfelį ir klystkelius bei atradimus su juo. Manau papasakosiu kaip pradėjau investuoti ir kokius įrankius naudoju. Manau papasakosiu apie mokesčius ir jų optimizavimą, kiek pats tą suprantu. Kažkiek tikrai paliesiu ir karjerą bei įvairius side hustles, kurių pagalba galima užsidirbti papildomai. Man ne tabu ir produktyvumo temos ar paprasčiausi lifehack’ai laiko, resursų taupymui ar gyvenimo kokybei gerinti. Pasidalinsiu ir savo frugality patarimais, kurie padeda man sutaupyti, ko pasekoje ir investuoti, daugiau nei turėtų leisti pajamos.

Daugiau apie būsimas temas išsiplėčiau čia.

Apie autorių

Dalinuosi gana privačia informacija, tad savo nuotraukų ar asmenybės savybių plačiai atskleisti nenoriu, tačiau šiek tiek bendrinės informacijos apie save parašiau čia, kad tekstai nebūtų tik plikos raidės.

Disclaimeris

Nežinau teisingų atsakymų ir jūsų gyventi tikrai nemokysiu. Tiesiog, dalinsiuosi savąja patirtimi ir mintimis šiomis keliomis temomis, on my way to šeši nuliai. Kelias tolimas, o pakeliui dar laukia penki nuliai, tad pasiekimų ir sustojimų bus įvairių. Bet kokiu atveju, manimi nepasitikėkite ir do your own research!

Įdomu sekti visą kelionę?

Prenumeruok naujus įrašus el. paštu arba Facebook’e.

Įraše pateikta informacija nėra rekomendacija finansinėms paslaugoms įsigyti. Tai yra tik autoriaus nuomonė ir asmeninė patirtis. Už investicinius sprendimus atsakote jūs patys, tad būtinai įsigilinkite į produktą ar tiekėją prieš priimdami sprendimą investuoti.